Menü
Your Cart

Bilyön Haber RSS Feed

13 Jan Üniversite hazırlık birimi
0 56
Üniversite Hazırlık Birimi Çalışmalarına Devam Ediyor...
24 Dec BİLYÖN OKULLARI- NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ İŞ BİRLİĞİ İLE
0 77
Bilyön Okulları ve Nişantaşı Üniversitesi iş birliği ile öğrencilerimize HEDEF BELİRLEME VE SINAV TAKTİKLERİ adlı seminer ile öğrencilerimizi Üniversi..
22 Dec Online Veli Toplantısı
0 79
Online Veli Toplantıları ile Velilerimiz ile iletişimde sürekliliği sağlıyoruz.Öğrencilerimizin ödev takipleri ve Online derslere katılım durumları ve..
11 Dec Matematik Maratonu
0 92
Bilyon okulları öğrencileri hafta sonu matematik maratonları ile hem öğreniyor hem de eğleniyor. Tecrübeli matematik öğretmenlerinin vermiş olduğu bu ..
08 Dec Rehberlik Servisi
0 81
Bilyön Koleji Rehberlik Servisi olarak Biz Tüm Sınıf Düzeylerinde Öğrencilerimize  Hem Eğitime destek hem de kariyer planlamalarında uzman kadromuzla ..
08 Dec Bilgi Yarışması
0 87
Özel Bilyön koleji Öğrencilerini hem akademik olarak hazırlamakta hem de genel kültürlerini üst seviyeye çıkarmak istemektedir.Bilyön okulları her kad..
08 Dec Veli-Öğretmen İletişimi
0 90
Özel Bilyön okulları Öğretmenleri - Öğrencileri ve velileri arasında etkili iletişim bulunmaktadır .Öğrencilerimize 7/24 Video Konu Anlatım Destekli d..
02 Dec Online Deneme Sınavı
özcan ali 0 105
Bilyön Koleji Deneme Sınavlarına ciddiyetle pandemi döneminde de devam ediyor. Öğrencilerimiz Online Platformumuzda deneme sınavlarına girerek Online ..
20 Nov Dershane ve Özel Okul Bir Arada
özcan ali 0 97
Özel Bilyön Okulları dershane ve özel okul bir arada mantığı ile öğrencilerini hem hayata hazırlamak da hem de üniversite sınavında başarılı olmaların..
19 Nov Bilyön Okullarında Her Hafta Deneme Sınavı
özcan ali 0 148
Deneme Sınavı Uygulamamız 9. Sınıftan başlayarak Tüm Öğrencilerimize sunulmaktadır. 11. Sınıftan itibaren deneme sınavlarımızın sayısı artarak devam e..
10 Nov Bilyön'de Hızlı Okuma Dersleri Başlıyor
özcan ali 0 102
Üniversite Hazırlık sürecinin her aşamasında Öğrencilerimize desteğimiz devam ediyor. Hızlı Okuma ve Anlama Dersleri ile Öğrencilerimizin Merkezi Sına..
20 Jul Okullar 31 Ağustos da Açılıyor
0 502
ŞARTLAR UYGUN OLURSA DERS ZİLİ 31 AĞUSTOS'TA ÇALACAKMillî Eğitim Bakanlığınca hazırlanan 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı takvimine göre okullar 31 Ağ..
25 Apr MEB'den velilere 'Uzaktan Eğitim, Yakından İlgi' seti
0 551
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocukların ebeveynleriyle güzel anılar biriktirmeleri için okul öncesinden 8'inci sınıfa kadar evde etkinlik tavsiy..
25 Apr Uzaktan eğitim kalıcı olacak
0 674
Kovid-19 salgını nedeniyle okullarda uygulanan uzaktan eğitim, salgın geçtiğinde de Milli Eğitim Bakanlığı metedolojisinde olacak. Öğrenciler tıpkı ..
25 Apr Okullar ne zaman açılacak? LGS ertelenecek mi? Yaz tatilinde telafi eğitim olacak mı?
0 596
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınava katılacak 8'inci sınıf öğrencilerinin sorularını y..
24 Apr MEB'den LGS için çalışma soruları destek paketi
0 551
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "8. sınıf birinci dönem müfredat ve kazanımlarından, 516 sorudan oluşan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) çalışma sorula..
23 Apr 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DİJİTAL KUTLAMA ETKİNLİĞİ
0 575
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dijital Kutlam..
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)